مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت روشی برای جوانسازی پوست می باشد که با سوزن های بسیار ظریف و باریک موادی که حاوی هیالورونیک اسید ، مواد معدنی ، ویتامین و سایر عناصر فعال می باشد را به زیر پوست منتقل می کند.

مزوتراپی جوانسازی پوست به دو صورت دستی توسط سرنگ معمولی و یا به صورت خودکار توسط دستگاه مخصوص مزوتراپی پوست انجام می شود. از این روش می توان برای درمان و پیشگیری از ایجاد چین و چروک های صورت استفاده نمود.

 

مزوتراپی صورت

هدف از انجام مزوتراپی صورت

جهت بازیابی زیبایی پوست صورت و گردن مزوتراپی انجام می شود. به افرادی که به دنبال شاداب کردن پوست صورت خود هستند و یا افرادی که متوجه نشانه های اولیه از چین و چروک و پیری در پوست خود شده اند مزوتراپی پیشنهاد می شود.

مزوتراپی میزان رطوبت و شادابی لایه سطحی پوست را افزایش می دهد؛ این امر موجب ترمیم و لیفت پوست صورت خواهد شد.

عناصر تزریق شده موجب تسریع روند ترمیم و همچنین تغییررنگ و بافت پوست خواهد شد. همچنین مزوتراپی چین و چروک های سطحی ، لک و افتادگی پوست را نیز برطرف خواهد کرد.

مزایا مزوتراپی صورت

بدیعی است در صورتی که بیماران تمامی جلسات درمانی در نظر گرفته شده را تکمیل کنند و توصیه های پزشک خود را رعایت نمایند نتایج بلند مدتی را مشاهده خواهند کرد.

در این روش، تمامی مواد معدنی ، ماده هیالورونیک اسید و ویتامین ها مستقیما به پوست تزریق خواهد شد، بنابراین اثرگذاری آن دو چندان خواهد بود.

ماندگاری نتایج مزوتراپی صورت

لازم به ذکر است نتایج مزوتراپی موقتی هستند و برای حفظ نتایج، نیاز به تکرار مزوتراپی می باشد.

همچنین بخاطر تزریق مستقیم ترکیب مزوتراپی به پوست ، نتایج آن بعد از اتمام جلسه اول قابل مشاهده می باشد، اما توصیه می شود دو جلسه اول  را در یک ماه اول انجام دهید و جلسه بعدی با فاصله زمانی سه ماهه انجام گیرد. در آخر برای حفظ نتایج مزوتراپی کافیست سالی یکبار این عمل تکرار گردد.

درباره دکتر نظری

دکتر نادر نظری - متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 11 + هفت =