جراح بینی کرمانشاه

جراح بینی کرمانشاه : همانطور که می دانید جراحی بینی جزء پرطرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد، افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند بهتر است برای انجام جراحی بینی به بهترین جراح بینی شهر خود مراجعه کنند.

 

جراح بینی کرمانشاه

 

حال ممکن است به عنوان مثال سوالات ذیل در ذهن افراد ایجاد شود:

 • بهترین جراح بینی کرمانشاه کیست؟
 • چگونه می توان بهترین جراح بینی در کرمانشاه را انتخاب کرد؟
 • هزینه جراحی بینی در کرمانشاه چقدر می باشد و غیره.

در پاسخ به سوالات فوق باید بگوییم از آنجا که جراحی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس افراد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب یک جراح بینی خوب در شهر خود را دارند.

برگشت پذیری بینی های گوشتی

در گذشته در برخی از موارد شاهد بودیم که بینی های گوشتی پس از گذشت مدتی از جراحی بینی ، به حالت اولیه خود باز می گشتند ؛ علت برگشت پذیری بینی های گوشتی در گذشته ، استفاده از تکنیک های غیر استاندارد در حین عمل بینی گوشتی بود ؛ اما در حال حاضر به منطور انجام جراحی بینی گوشتی از تکنیک های نوین و استانداری استفاده می شود که برگشت پذیری بینی های گوشتی را به صفر رسانده است.

بهترین سن انجام جراحی زیبایی بینی

انجام جراحی زیبایی بینی پس از اتمام سن بلوغ امکان پذیر می باشد و زودتر از این سن به هیچ وجه عمل زیبایی بینی انجام نمی گیرد ( اتمام سن بلوغ در دختران در سن  ۱۶ سالگی و در پسران در سن  ۱۸ سالگی می باشد. ) چرا که رشد بینی از بدو تولد آغاز شده و تا پایان سن بلوغ ادامه دارد ؛ علاوه بر آن برخی از غضروف های بینی وظیفه رشد اعضا صورت تا پایان سن بلوغ را بر عهده دارند ، از این رو انجام جراحی زیبایی بینی پیش از این سن سبب بروز تداخل در رشد بینی و سایر اعضا صورت می شود.

عوارض ناشی از جراحی بینی

اگر افراد بهترین جراح بینی در منطقه خود را انتخاب نکنند، به طور مثال اگر فردی در کرمانشاه زندگی کرده و بهترین جراح بینی کرمانشاه را برای جراحی بینی خود برنگزیند و جراحی را انتخاب کند که از تجربه و تخصص کافی برخوردار نباشد، این امکان وجود دارد عوارضی در او ایجاد گردد که در برخی از موارد قابل جبران نباشد.

لازم به ذکر است که عوارض جراحی بینی به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • عوارض عمومی: بروز این عوارض که ورم یکی از آن ها می باشد شایع و کاملاً طبیعی بوده و دلیل ایجاد و بروز آن ها برش هایی است که در پوست و تغییراتی است که در ساختمان بینی ایجاد می گردد.
  این عوارض با گذر زمان کاهش پیدا کرده و به طور کامل برطرف خواهند شد.
 • عوارض غیرعمومی: این عوارض معمولاً به دلیل عدم تجربه و تخصص کافی جراح بینی در فرد بروز می نمایند که برخی از آن ها تا آخر عمر همراه بیمار بوده و برای برطرف کردن برخی دیگر می بایست اقدام به انجام جراحی ترمیمی بینی نمود.

جراحی بینی ترمیمی چیست؟

هدف از انجام جراحی بینی ترمیمی یا جراحی بینی ثانویه از بین بردن ایراداتی است که جراح بینی قادر به برطرف کردن کامل آن ها در جراحی بینی اولیه نبوده یا رفع اشکالاتی است که در حین عمل بینی در فرد ایجاد شده اند.

لازم به ذکر است که برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید حدود یکسال صبر کرد تا زخم ها و التهابات موجود در بینی به طور کامل بهبود یابند.

انجام جراحی بینی ثانویه در بیشتر موارد سخت تر از جراحی بینی اولیه بوده و جراح بینی باید از مهارت بسیار زیادی برای انجام آن برخوردار باشد، به همین دلیل هزینه جراحی بینی ترمیمی بیشتر از جراحی بینی اولیه است.

انتخاب بهترین جراح بینی در کرمانشاه

 1. برای انتخاب یک جراح بینی خوب و مجرب افراد می توانند در گوگل بهترین جراح بینی کرمانشاه یا هر شهر دیگری را جستجو کنند یا از دوستان و آشنایان خود پرس و جو نمایند.
 2. پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی در کرمانشاه درباره میزان تحصیلات ، سوابق کاری ، میزان رضایت بیماران او و غیره تحقیق کنند و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروند.
 3. در جلسه مشاوره انتظارات خود را به جراح بینی مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی نماید.
 4. برای اطمینان از انتخاب جراح بینی مورد نظر نمونه کارهای او را مشاهده کنید.
 5. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر نادر نظری یکی از بهترین جراحان بینی در کرمانشاه می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

خصوصیات یک جراح بینی خوب

 • یک جراح بینی خوب و با تجربه باید صبور باشد و تمامی نکاتی را که فرد باید برای انجام جراحی زیبایی بینی بداند به او توضیح دهد.
 • باید به علم زیبایی شناختی آشنا باشد و با توجه به آناتومی چهره فرد بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.
 • صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد و سلامت بیمار جزء اولویت های کار خود قرار دهد.

جراح بینی کرمانشاه

سوالات بعد از عمل بینی

آیا امکان انجام جراحی بینی در دوران بارداری وجود دارد ؟

خیر.

آیا بانوان در دوران شیردهی می توانند جراحی زیبایی بینی انجام دهند ؟

بله ، انجام جراحی زیبایی بینی در دوران شیردهی ایرادی ندارد تنها نکته ای که بانوان باید به آن توجه کنند این است که پس از رفع کامل اثر داروی بیهوشی به فرزند خود شیر بدهند.

آیا قوز بینی پس از جراحی بینی باز می گردد ؟

خیر ، امکان برگشت قوز بینی بعد از عمل بینی وجود ندارد بنابراین نگران این مسئله نباشید.

آیا در دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی بیماران مستلزم رعایت دستورالعمل های خاصی می باشند ؟

بله ، در قسمت مراقبت های بعد از جراحی بینی به طور مفصل در این باره توضیح داده ایم.

پس از گذشت چه مدت چسب بینی برداشته می شود ؟

مدت زمان استفاده از چسب بینی به شرایط بیماران و نظر جراح بینی بستگی دارد ، بنابراین جهت اطلاع دقیق از این موضوع نظر جراح بینی خود را جویا شوید.

دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی چقدر است ؟

در حال حاضر دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی بین ۷ الی ۱۰ روز می باشد و بیماران پس از گذشت این مدت زمان می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.

هزینه جراحی بینی در کرمانشاه چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی در کرمانشاه با توجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره مشخص می شود.

 

درباره دکتر نظری

دکتر نادر نظری - متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • پانزده − 12 =