جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراحی بینی شبیه به یک عکس : در برخی از مواقع ، جراحان بینی با افرادی رو به رو می شوند که آن ها می خواهند پس از جراحی بینی ، بینی شان شبیه به عکس مورد نظرشان شود اما این کار غیر ممکن است ؛ زیرا عوامل بسیاری در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار هستند که برخی از این موارد عبارتند از ساختار بینی ، نوع بینی ، تناسب چهره و غیره.

ساختار بینی :  ساختار یا آناتومی بینی هر فردی نسبت به فرد دیگر متفاوت می باشد ، از این رو نمی توان دو بینی متفاوت را شبیه به یک مدل خاص جراحی کرد.

نوع بینی : بینی ها به ۳ دسته بینی گوشتی ، بینی استخوانی و بینی نیمه غضروفی تقسیم می شوند ، که هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند برای نمونه پوست بینی های گوشتی ضخیم می باشد در صورتی که پوست بینی های استخوانی نازک است ؛ بنابراین این دو مدل بینی را نمی توان شبیه به هم جراحی کرد.

در حین عمل زیبایی بینی ، جراح بینی علاوه بر در نظر گرفتن نوع بینی بیمار ، به چهره او نیز توجه می کند ؛ زیرا بینی جراحی شده باید پس از جراحی با دیگر اجزا صورت تناسب داشته باشد.

جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراح بینی

هنگامی که شما در جلسه مشاوه با جراح بینی شرکت می کنید ، باید جراح بینی را از تمامی خواسته های خود مطلع کنید برای نمونه مدل بینی که در نظر شماست را به جراح بینی بگویید پس از آن جراح بینی ، بینی شما را معاینه می کند و به شما می گوید خواسته شما قابل اجرا است یا خیر.

انتخاب جراح بینی

یکی از تاثیر گذارترین موارد در جراحی بینی انتخاب جراح بینی می باشد زیرا میزان تجربه و مهارت جراح بینی تاثیر به سزایی در نتیجه جراحی بینی دارد ، در واقع نتیجه جراحی بینی بستگی به تجربه جراح بینی دارد لازم به ذکر است در صورتی که جراح بینی انتخابی شما در کار خود زبده باشد پس از جراحی بینی شما دچار عوارض خاصی نخواهید شد ، بنابراین بیماران باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند و بهترین جراح بینی را انتخاب کنند.

ویژگی بهترین جراح بینی

  • جراح بینی باید صبور باشد و با آرامش به درخواست بیماران گوش دهد ، در صورتی که بیماران خواسته نامعقولی داشتند او باید با تکیه بر دانش و علم خود آن ها را از انجام آن کار منصرف کند ، اگر بیماران به خواسته اشتباه خود پا فشاری کردند ، جراح بینی باید از انجام جراحی بینی آن ها صرف نظر کند.
  • بهترین جراح بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی تسلط کامل داشته باشد و بتواند بین بینی و دیگر اعضا صورت تناسب برقرار کند.
  • جراح بینی ، باید سلامتی بیماران را در اولویت کار خود قرار دهد نه منافع مالی.
  • جراح بینی ، باید اطلاعات کاملی در رابطه با اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی به بیماران بدهد.
درباره drnazadriadm

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × 2 =