جراحی بینی در مردان

امروزه جراحی بینی در مردان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. در این جراحی آقایان تنها در صدد رفع ایرادات ظاهری و مشکلات تنفسی بینی هستند و خواستار ایجاد تغییرات چندانی در فرم بینی خود نمی باشند.

انواع جراحی بینی در مردان

به طور کلی جراحی بینی به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود. تشخیص اینکه کدام روش جراحی بینی برای فرد متقاضی مناسب است به عهده جراح بینی می باشد. جراحی بینی انواع مختلفی چون جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی دارد. لازم به ذکر است تنها نوع جراحی بینی مناسب برای آقایان جراحی بینی طبیعی می باشد چرا که باعث حفظ مردانگی صورت آنها می شود.

 

 

جراحی بینی در مردان

 

 

تفاوت جراحی بینی آقایان و خانم ها

  • تفاوت در آناتومی بینی آقایان و خانم ها موجب فرق داشتن نوع جراحی بینی آنها می شود. در بینی خانم ها قوس بیشتری وجود دارد و کمی سرسره ای است. این در حالیست که بینی آقایان قوس چندانی ندارد و یا بسیار خفیف می باشد.
  • به طور کلی بینی آقایان بزرگتر بوده و پهنای بیشتری در بینی آنها مشاهده می شود. پوست بینی آقایان ضخیم تر بوده، بنابراین تغییرات حاصل شده چندان چشمگیر نیست؛ این در حالیست که بینی خانم ها ظریف تر و کوچک تر از مردان بوده و همواره پوست نازک تری خواهند داشت ، به همین دلیل در خانم ها معمولا نتیجه مطلوب تری کسب می کنند و جراح بینی قدرت مانور بیشتری خواهد داشت.
  • همچنین اغلب آقایان تنها درصدد برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی خود چون رفع قوز و اندکی کوچک شدن بینی خود هستند اما معمولا خانم ها علاقمند به قلمی شدن بینی همراه با کمی قوس در بینی خود می باشند.

بهترین جراح بینی آقایان

یکی از موثر ترین اقدامات قبل از جراحی بینی در مردان انتخاب جراح متخصص میباشد، چرا که در نتیجه جراحی تاثیر گذار است؛ توجه داشته باشید که برای انتخاب بهترین جراح بینی ، به با تجربه بودن جراح بینی در جراحی بینی های مردانه توجه کنید و نمونه کار های جراح بینی مورد نظر را مشاهده نمایید.

درباره دکتر نظری

دکتر نادر نظری - متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هجده + دوازده =