جراحی بینی در زنان

بینی به دلیل قرار گیری در مرکز صورت ، تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت چهره افراد دارد ؛ به همین دلیل امروزه یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی ، جراحی بینی در زنان می باشد ، چرا که بیش از نیمی از طرفداران جراحی بینی ، بانوان هستند.

 

جراحی بینی در زنان

 

تفاوت جراحی بینی در زنان و مردان

از تفاوت های بارز بینی مردان و زنان می توان به عواملی چون برجسته بودن و پهن بودن پل بینی و عرض وسط بینی در مردان اشاره کرد. همچنین ضخامت پوست بینی در مردان بیشتر از زنان می باشد.

آقایان بیشتر به دنبال رفع و اصلاح ایرادات بینی خود هستند و خواستار تغییرات چندانی در بینی خود نمی باشند، به همین دلیل اغلب آقایان خواستار جراحی بینی طبیعی هستند چرا که ایجاد تغییرات بیش از حد در بینی مردان ، جذابیت صورت مردانه را از بین خواهد برد.

این در حالیست که اغلب بانوان به دنبال کوچک و ظریف کردن بینی خود می باشند و با توجه به ویژگی های ذاتی بینی آنها ، قادر به انجام انواع جراحی های زیبایی هستند. بنابراین بانوان کاندیدای مناسبی برای انجام انواع جراحی بینی هستند.

انواع جراحی بینی در زنان

جراحی بینی به سه نوع جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی تقسیم می شود. هرچه بینی استخوانی تر باشد نتیجه جراحی های بینی ملموس تر خواهد بود. جراحی بینی طبیعی مناسب ترین نوع جراحی برای بانوانی است که دارای بینی های گوشتی هستند چرا که به دلیل داشتن پوست ضخیم ظرافت ایجاد شده توسط جراح به خوبی قابل مشاهده نمی باشد.

بهترین جراح بینی

از آنجایی که بانوان از حساسیت بیشتری برخوردار هستند ، همواره به دنبال بهترین جراح بینی می باشند. باید توجه داشته باشید که جراحی بینی جزو جراحی های اورژانسی نیست بنابراین از وقت کافی برای جستجوی بهترین جراح بینی برخوردار هستید.

درباره دکتر نظری

دکتر نادر نظری - متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 18 + هجده =