بهترین جراح بینی در کرمانشاه

بهترین جراح بینی در کرمانشاه : جراحی بینی به هدف اصلاح ایرادات بینی انجام می شود ، اما نکته ای که در جراحی زیبایی بینی بسیار حائز اهمیت است ، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد. همانطور که می دانید جراحی بینی از عمل های اورژانسی بینی نمی باشد پس زمان کافی برای انتخاب جراح بینی در اختیار دارید.

 

بهترین جراح بینی در کرمانشاه

 

ويژگی های بهترین جراح بینی

جراح بینی باید قادر به انجام انواع جراحی های بینی باشد.

جراح بینی باید علاوه بر داشتن آگاهی از علم پزشکی ، از علم زیبایی شناسی و خلاقیت هم آگاهی لازم را داشته باشد تا بتواند نتیجه نهایی را تصور کند و دیدگاه کلی از نتیجه را در اختیار بیمار قرار دهد.

بهترین جراح بینی موظف است با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات بیمار باشد و بیمار را در جریان اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی قرار دهد.

جراح زیبایی بینی باید با صداقت اعتماد بیمار را جلب کند تا بیمار با خیال راحت و آرامش خاطر اقدام به جراحی نماید.

جراح زیبایی باید بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، سلامت و رضایت بیمار را در اولویت قرار دهد.

 

بهترین جراح بینی در کرمانشاه

 

چگونه بهترین جراح بینی را انتخاب کنیم؟

شما میتوانید برای انتخاب بهترین جراح بینی ، با جستجو در موتور های جستجو و صفحه های اینستاگرام لیستی از جراحان را پیدا کنید.

پس از تهیه لیستی از جراحان بینی مورد نظر ، با مراجعه به سایت یا صفحه اینستاگرام جراح بینی ، سوابق ، تحصیلات و همچنین نمونه کار های جراح مورد نظر مورد بررسی قرار دهید.

با مراجعه حضوری به مطب جراح بینی ، رضایت بیمارانی که برای چکاپ و معاینه بعد از جراحی بینی خود به مطب مراجعه نمودند را مورد سنجش قرار دهید.

جراحی بینی ترمیمی

بروز برخی عوارض همچون ورم، کبودی و التهاب بعد از جراحی بینی ، طبیعی و شایع است.

ولی چنانچه هنگام انتخاب جراح بینی دقت لازم را صرف نکرده و یک جراح بینی مجرب را انتخاب نکنید ممکن است ایشان از پس جراحی بینی و چالش هایی که امکان ایجاد آن ها در حین عمل بینی وجود دارد بر نیامده و به همین سبب نتیجه به دست آمده از جراحی بینی رضایت افراد را جلب نکرده و در برخی موارد باعث بروز عوارضی مانند:

 • چسبندگی بینی
 • صدمه بر ناحیه مجرای اشکی
 • تنگی دریچه خارجی و داخلی بینی
 • بزرگ ماندن شاخک های بینی و غیره.

 

بهترین جراح بینی در کرمانشاه

 

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی

برخی از افراد به اشتباه گمان می کنند که تنها در صورت انتخاب بهترین جراح بینی در کرمانشاه یا شهر محل سکونت خود مطلوب ترین نتایج از جراحی بینی را کسب خواهند کرد، در صورتی که چنین نیست.

با اینکه جراح بینی ، میزان مهارت و تجربه او در رضایت بخش بودن نتیجه جراحی بینی بسیار موثر است اما به تنهایی متضمن ایجاد بهترین نتیجه از این جراحی زیبایی نخواهد بود. افراد در کنار انتخاب بهترین جراح بینی باید یکسری نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را نیز رعایت نمایند.

اقدامات قبل از جراحی بینی

این نکات شامل مواردی هستند که افراد باید پیش از عمل زیبایی بینی رعایت نمایند:

 • به عنوان اولین قدم، تحقیقات خود در رابطه با یک جراح بینی خوب را آغاز نموده و بهترین جراح بینی در شهر خود را انتخاب نمایید.
 • تمام انتظاراتی که از جراحی بینی دارید را با جراح خود مطرح کنید، تنها در این صورت است که جراح خواهد توانست نتیجه را طوری رقم بزند که مورد رضایت شما باشد. البته باید بدانید جراح هرچه مجرب و متبحر نیز که باشد نمی تواند توقعات نامعقولی همچون جراحی بینی گوشتی به فرم فانتزی را محقق نماید.
 • اگر به بیماری لوپوس و سایر بیماری های مزمن این چنینی ابتلا داشته و از داروهای خاصی استفاده می نمایید آن را با جراح بینی خود مطرح کرده و آزمایشاتی که پزشک برای حاصل کردن اطمینان از مساعد بودن وضعیت سلامتی شما برای تان تجویز می کند را انجام دهید.
 • پزشکان برای انتخاب بهترین فرم بینی باید زوایای مختلف بینی و صورت را به طور دقیق بررسی نمایند، به همین منظور یکسری آزمایش را برای شما تجویز می کنند که باید آن ها را در اسرع وقت انجام داده و به پزشک تان تحویل دهید.

 

بهترین جراح بینی در کرمانشاه

 

دیگر اقدامات قبل از جراحی بینی عبارتنداز:

 • به مدت ۲ هفته قرص هایی مثل وارفارین مصرف نکنید این قرص ها موجب رقیق شدن خون شده و منجر به افزایش احتمال خونریزی در حین جراحی می شوند.
 • از استنشاق دود، استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های حاوی الکل بپرهیزید این مواد نه تنها موجب کاهش اکسیژن خون شده بلکه سیستم ایمنی بدن را نیز تضعیف کرده و در روند بهبود بعد از جراحی اختلال ایجاد می نمایند.
 • به مدت ۸ ساعت پیش از جراحی چیزی نخورید و برای شام غذایی سبک میل کنید با اینکار معده خالی مانده و در حین جراحی مشکل آفرین نخواهد شد.
 • هنگام مراجعه به کلینیک برای جراحی لاک نزنید، آرایش نکنید و زیور آلات به همراه نداشته باشید.

به منظور آگاهی از نکاتی که رعایت آن ها بعد از عمل در نتیجه آن موثر می باشند می توانید به مقاله مراقبت های بعد از جراحی بینی دکتر نادر نظری ، جراح بینی کرمانشاه مراجعه کنید.

هزینه جراحی بینی در کرمانشاه

باید بگوییم که منطقه تاثیر چندانی در تعیین هزینه جراحی بینی ندارد، هزینه عمل بینی با توجه به مواردی مانند:

 • نوع بینی : بینی های گوشتی استخوان های ضعیفی داشته و پوست آن ها از ضخامت زیادی برخوردار است به همین دلیل جراحی کردن این نوع از بینی ها سخت از بینی های استخوانی با پوست ضعیف و استخوان های ضخیم می باشد.

سخت بودن جراحی بینی گوشتی ، موجب می گردد که هزینه آن بیشتر از جراحی بینی استخوانی باشد.

 • میزان ایرادات بینی : هر چه میزان ایراد بینی بیشتر باشد هزینه جراحی کردن آن بیشتر خواهد بود.
 • دستمزد جراح بینی : بدیهی است که دستمزد بهترین جراح بینی در کرمانشاه یا هر منطقه دیگری با دستمزد رزیدنت هایی که به تازگی و برای کسب تجربه اقدام به انجام جراحی بینی می نمایند متفاوت باشد.

البته باید بگوییم که دریافت مبالغ هنگفت نیز دلیل بر داشتن مهارت و تجربه زیاد نمی باشد.

به طور کلی باید بگوییم که معیار قرار دادن دستمزد جراح بینی و هزینه جراحی بینی برای انتخاب جراح بینی معقول نبوده و افراد برای انتخاب جراح بینی خود باید مجرب ترین جراح بینی منطقه شان را انتخاب کنند.

درباره دکتر نظری

دکتر نادر نظری - متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • شانزده + نه =